Konkursy

Konkurs – Góry z dzieckiem

brak nowszych wpisów
komentarze (4)
 1. Wioleta Tratkiewicz pisze:

  Ja nie lubię a kocham nasze polskie góry!!!
  A dlaczego kocham?
  Po pierwsze można by odpowiedzieć, „Bo w górach jest wszystko co kocham”, ale jest to na pewno bardziej złożone. Naprawdę ciężko odpowiedzieć jakoś konkretnie na to pytanie. Ale spróbuję
  Góry mnie odprężają, pozwalają zapomnieć o problemach, dają poczucie wolności, pozwalają na choćby chwilowe oderwanie od cywilizacji ,pozwalają się sprawdzić zarówno fizycznie jak i psychicznie, uczą pokory i pozwalają poznać samego siebie, a pozatym jest w nich coś takiego trudnego do opisania co mnie ciągnie do nich.
  W górach jest inny świat bez zgiełku cywilizacji, zachwycaja pięknem za każdą przełęczą .Góry to nie muzeum do którego idzie sie raz…. w góry się powraca !!!!!A powraca się do czegoś co się kocha !!!!
  Pozdrawiam serdecznie

 2. Krzysztof Hawryszczyszyn pisze:

  Chodzenie po górach dodaje mi pozytywnej energii oraz wiem, każdy krok po nich przedłuża moje życie o 15 sekund. Jeśli tylko nadarza się taka okazja chadzam dzikimi ścieżkami, które dzięki swej tajemniczości pobudzają moją wyobraźnię.

 3. Gosia pisze:

  W górach uwielbiam dosłownie wszystko! Przede wszystkim piękne widoki i możliwość ich zwiedzania. Moja praca głównie jest siedząca, dlatego kocham spędzać wypoczynek w górach, gdzie mam możliwość fizycznego zamęczania z osiągnieciem ogromnej satysfakcji, którą dają mi widoki ze szczytów. Nie ma nic piękniejszego niż uczucie, gdy stajemy na szczycie z satysfakcją, że sami tam weszliśmy!
  W górach uwielbiam ten klimat panujący przy góralskich kapelach i co najważniejsze to ich jedzenie! Kwaśnica i golonka nigdzie nie smakuje tak, jak w górach!

 4. Magdalena Tałasiewicz pisze:

  Góry każdą porą roku są wprost bajeczne i jak ich nie kochać.
  Będąc w górach delektuję się małymi przyjemnościami jakich nie dostrzegam na codzień. Uwielbiam górskie krajobrazy, te doliny pełne lasów, tę ogromną przestrzeń, szum potoków, przepiękny śpiew ptaków jak i zapach kwiatów. W górach czuję się poprostu wolna. Odrywając się od codzienności w Górach odkrywam bez pośpiechu nowe miejsca. Uwielbiam uczucie jakie towarzyszy mi przed, w trakcie jak i po wędrówce. Najpiękniejsze są widoki które zapierają dech w piersiach i pozostają w mej pamięci na długo. Góry są najlepszym dla mnie lekarstwem na wyciszenie i uspokojeniem się. Dają mi szczęście a ich niepowtarzalna tajemniczość taki magnetyzm sprawia, że często chcę do nich wracać. A teraz gdy mam dzieci chcę im pokazać jakie Góry są piękne. Na pewno od razu polubią muzykę, która do dziś mnie bawi.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie widoczny. Wymagane pole oznaczone są *

dodaj zdjęcie