Konkursy

Konkurs – Ostatni Namsara

poprzedni wpis
Konkurs - Mały Sennik
brak nowszych wpisów
komentarze (7)
 1. Mateusz Wąsik napisał(a):

  Ponieważ uwielbiam debiuty i kocham fantasy pod każdą postacią. To fantazja pełna magii, smoków i tajemnic! Smoki? Romans? Przygoda? Już jestem uzależniony. Ostatni Namsara jest rodzajem książki, na którą czekam. To intrygująca opowieść ze smokami, gawędziarzami, kłamstwami i zdradą, cóż może być lepszego?

 2. Bożena O. napisał(a):

  Marzenia i bujanie w obłokach to moja specjalność. Dlatego świat fantazji jest moim azylem, bo mogę do niego wejść ilekroć chcę oderwać się od szarej rzeczywistości. Od dziecka kuszą mnie legendy, w których magia przeplata się z realnymi wydarzeniami. Nasz świat jest piękny, ale… chwilami nudny, a ludzki umysł chcę więcej. Chcę przeżywać nieziemskie przygody, spotykać istoty o niezwykłych umiejętnościach.
  Dlaczego to książka dla mnie? Bo książka żyje tak długo, póki jest czytana, a u mnie ma szansę na długowieczność 🙂

 3. Jolanta Ostaszewska napisał(a):

  Jeżeli to jest historia zbyt niebezpieczna by ją opowiadać, to ja chcę ją poznać. Walka dobra ze złem, on i ona, magia, namiętność, tajemnica. Ja to lubię. Takie historie wciągają mnie bez reszty. Jestem w innym świecie, oderwana od rzeczywistości.

 4. Sasza :3 napisał(a):

  Uwielbiam fantasy od filmów przez seriale, ostatnio zaczęłam rozglądać się również za książkami, kocham ten świat, jest on oderwaniem od czasem szarej rzeczywistości ale i pomaga ją docenić (czasem lepiej jak nie dzieje się za dużo nienormalnych rzeczy 😉 ) Książka jest walką pomiędzy przeciwnościami, światło i cień dobro i zło, czyli to co kocham najbardziej, życie i śmierć, walczą pomiędzy sobą, ale nie mogą bez siebie istnieć. Sam opis mnie ciągnie do tego tytułu dlatego uważam że byłby to świetny prezent przekazany w odpowiednie ręce 🙂

 5. Oliwia napisał(a):

  Witajcie!
  Mam dość ciekawe pytanie, chciałabym wykonać taką lampkę z plexi, możecie polecić kogoś kto takie wykonuje i można z nim porozmawiać? chyba że sami coś takiego robicie to proszę o kontakt, zastanawiam się nad kilkoma rzeczami m.in. nad tym jakiego narzędzia użyć, projekt mam zrobiony oczywiście ^^
  Proszę o udostępnienia i polecenie w/w osób, daję superki za każdego przydatnego koma <3

 6. sakora napisał(a):

  Wszystko opiera się na pozornej równowadze. Jasność i ciemność. Radość i smutek. Euforia i złość… Chyba że ktoś muli jedno z drugim. Zapada się w czynach które nie opowiadają się po jednej stronie granicy. Podążają jej zboczami, czynią wszystko niejednoznacznym, Nie szarym, nie pośrednim, ale nieokreślonym. To co dla jednego jest czarnym nie musi wcale być takim dla drugiego. Tak naprawdę wszystko opiera się na pragnieniu i jego zaspokojeniu. A jego zaspokojenie to zniszczenie. Destrukcja porządku i zbudowanie nowych praw. A to nie każdemu się spodoba….

 7. chk napisał(a):

  Jest we mnie jasność i ciemność.
  Jest we mnie dobro i zło.
  Każdego dnia ścierają się ze sobą w odwiecznej walce.
  Do kogóż innego mogłaby powędrować książka o potyczkach jasnej i ciemnej strony mocy?

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie widoczny. Wymagane pole oznaczone są *

dodaj zdjęcie