Konkursy

Konkurs – Riverdale. Dzień wcześniej

brak nowszych wpisów
komentarze (3)
 1. mareksasuke pisze:

  „Rodzina Soprano” to serial, który mógłbym oglądać bez końca i nigdy się nie nudzi. Jest jak taka szalona, brakująca część naszego życia, potrzebna nam by się rozerwać, pośmiać, ale także przestraszyć i czegoś nauczyć. To jest najważniejszy powód, dla którego stawiam produkcję Davida Chase’a bezapelacyjnie na pierwszym miejscu. Muszę jednak dodać, że bez sukcesu „Rodziny Soprano” nie byłoby mnóstwa innych świetnych seriali HBO i nie tylko, więc jest za co dziękować Tony’emu i spółce.

 2. Dorota pisze:

  Mój ulubiony serial to „BrzudUla” oglądam go za każdym razem kiedy jest emitowany. Może to nowoczesna historia Kopciuszka w teraźniejszych realiach życia,ale wg. mnie pokazuje że każdy ma szansę na miłość nawet jeśli nie ma idealnego wyglądu choć często trzeba czasu aby sobie to uświadomić.

 3. Gosia pisze:

  „Dexter”!
  Zdecydowanie mój ulubiony serial, gdzie na pozór spokojny Dexter zajmujący się badaniem śladów krwi na miejscu zbrodni, po godzinach sam pomaga wymiarowi sprawiedliwości, skazując tych, którym udało się oszukać i uciec przed zasłużoną karą.
  Serial jest nietypowy, zagadkowy, a wykreowani bohaterowie mają nietuzinkowe, ciekawe osobowości, co zdecydowanie przyciąga do oglądania.
  Jest to serial, dl którego zarwałam niejedną nockę i jedyne co mogę powiedzieć, że żałuję, że już zakończono produkcję, choć odcinków nie było mało bo osiem sezonów po dwanaście odcinków! Zdecydowanie polecam 🙂

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie widoczny. Wymagane pole oznaczone są *

dodaj zdjęcie