Konkursy

Konkurs – wygraj książkę „Słuchaj swojego serca”

brak nowszych wpisów
komentarze (11)
 1. Ewa napisał(a):

  Nic tak bardzo nie kojarzy mi się z wakacjami i latem, jak piosenka Joe Cokera „Summer in the city” 😀
  Wiadomo, że najlepiej spędza się wakacje nad jeziorem, morzem czy inną „wodą”, ale urlop trwa tylko dwa tygodnie – reszta to szara rzeczywistość w spalonym słońcem mieście. Joe Coker mistrzowsko oddał te klimaty <3

 2. Jola napisał(a):

  Może dlatego,że jestem już wiekową jak biblijny Maturalne,a może dlatego,że lubię śmiech i dobrą zabawę ale..Lato zawsze kojarzy mi się z piosenką nieżyjącego niestety już Zbigniewa Wodeckiego od „Chałupy welkome tu”.Jak lato to ta piosenka i juz

 3. Jola napisał(a):

  Może dlatego,że jestem już wiekową jak biblijny Matuzalem ,a może dlatego,że lubię śmiech i dobrą zabawę ale..Lato zawsze kojarzy mi się z piosenką nieżyjącego niestety już Zbigniewa Wodeckiego od „Chałupy welkome tu”.Jak lato to ta piosenka i juz

 4. chinouk napisał(a):

  Piosenka, która na każdej wycieczce integruje, poprawia nastrój i podrywa wszystkich do tańca (nawet tubylcy przyłączają się do zabawy). Jest mega radośnie i uśmiech z twarzy nie schodzi… Pamiętam spontaniczną imprezę w lobby hotelu w Szwecji, gdy pilot wycieczki puścił ją przez laptopa. Najpierw były nieśmiałe przyruchy, potem coraz śmielsze, przechodnie zaglądali przez okna i wchodzili do środka przyłączając się do imprezy. Kilka godzin później byliśmy jedną wielką szczęśliwą rodziną.
  https://www.youtube.com/watch?v=m_-Qtz70_z4
  Mr. President – Coco Jambo. 🙂

 5. Bożena O. napisał(a):

  Wakacje zawsze kojarzą mi się z cudowną letnia pogodą. Bo chociaż wszyscy narzekają – to jest lato i tak właśnie ma dzić! Sorry, taki klimat! A jeśli upał i żar z nieba, to najlepiej sprawdzą się wszelkie kurtyny wodne i fontanny uliczne, które są rajem nie tylko dla dzieci. Orzeźwiają w dzień, fascynują grą świateł w ciemnościach. Bardzo się cieszę, że zawitały już do wielu polskich miast i miasteczek!

 6. Aleksandra napisał(a):

  Trampki i tenisówki. Swoboda dla nóg. Po 10 miesiącach biegania w niższych bądź wyższych obcasach schodzę na dwa miesiące na parter. Wyciągam swoje mniej lub bardziej zdezelowane egzemplarze sprzed lat i dokupuję nową parę. A mam ich już sporo we wszystkich kolorach tęczy, w paseczki, w kratkę, w motylki i kropeczki, no i moje ulubione – z haftem kociewskim. I nie zdejmuję ich z nóg do pierwszego września. Miny moich uczniów, których spotykam w wakacje, są bezcenne.

 7. djagacia napisał(a):

  Z wakacjami kojarzy mi się piosenka Remady & Manu-L – Holidays . 🙂

 8. Aneta napisał(a):

  Wakacje kojarzą mi się z późnym wstawaniem, odpoczynkiem i beztroską. Wakacje to w końcu, zasłużony odpoczynek. Nie tylko od szkoły lub pracy, ale przede wszystkim od ciągłej pogoni za czymś. To czas dla rodziny, przyjaciół, i co najważniejsze dla samego siebie 🙂 .

 9. kwechman napisał(a):

  Z wakacjami kojarzą mi się tylko wakacje! 🙂 Te ostatnie miały miejsce we Włoszech, w których się zakochałam. Neapol ma swój niesamowity klimat, a ludzie? Są po prostu przecudowni, romantyczni i bardzo pomocni. Byłam tam 2 lata temu, od tamtego czasu moje wakacje spędzam na działce i mam wrażenie, że brakuje mi czegoś do towarzystwa.

 10. Klaudia napisał(a):

  Hmm, z czym kojarzą mi się wakacje? Oczywiście kojarzą mi się z beztroską i przede wszystkim z młodością której już powoli zaczyna brakować..
  Morze, plaża, słońce, tłumy ludzi leżących na piasku bądź spacerujących po wybrzeżu szukających różnych drobiazgów bądź pamiątek kojarzonych z właśnie tym wypoczynkiem . Nie wspomnieć nie można o pysznej świeżej rybce dostarczanej do różnych restauracji prosto z kutra. Piękny czas dający dużo uśmiechu, świetnych wspomnień i wiele radości. Tak widzę wakacje, mieszkam 10km od morza, stąd mój wywód na temat naszego pięknego Morza Bałtyckiego.

 11. jolanta drewa napisał(a):

  Wakacje mojego dzieciństwa. Rok 1967. Nie musiałam wyjeżdżać, mieszkałam w Pucku. Było pięknie! Trochę później, ale też na plaży nad Zatoką poznałam miłość swojego życia, jesteśmy razem 40 lat.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie widoczny. Wymagane pole oznaczone są *

dodaj zdjęcie