Dadada.pl to księgarnia, oferująca szeroki asortyment zarówno popularnych, jak niszowych tytułów w dobrych cenach. Nowości wydawnicze, gorące bestsellery, tytuły kontrowersyjne, o których dyskutuje się w mediach i wśród znajomych – jako nałogowi czytelnicy wiemy, jakich książek szukają nasi klienci i proponujemy te najciekawsze, zapewniając szybką i sprawną realizację zamówienia. Aby to osiągnąć, współpracujemy tylko z najlepszymi dostawcami i operatorami logistycznymi.

Naszym celem jest, by każdy Klient miał szansę zapoznać się ze swoją wymarzoną książką bez przeciążania portfela. Na rynku nieustannie pojawiają się nowe, interesujące tytuły, które warto przeczytać – bo wzruszają, śmieszą, trzymają w napięciu, czasem relaksują, a czasem oburzają. Uważamy, że czytanie może, a nawet powinno stać się codziennym nawykiem i przyjemnością. Zacznij od dziś!

A o to nasz blog, by dostarczyć Wam najświeższe informację z naszej dziedzin jakimi są książki, gry planszowe zabawki i wiele więcej, zaglądaj tutaj, subskrybuj, a na pewno nie pożałujesz.

Dane adresowe:

ESSE Sp z o.o.
ul. Krokusowa 3
92-101 Łódź